Wspomóż nas


Nie żyjemy dla wygodnego życia. Nie żyjemy dla powiększania swojego majątku. Żyjemy wyłącznie dla Chrystusa - dla Jego radości, by dzięki temu stać się samemu szczęśliwymi.

                                                Ojciec Werenfried van Straaten.

Jak możesz pomóc?

W kraju, który przeżył wiele nieszczęść w swej historii i którego sytuacja gospodarcza dopiero zaczyna się poprawiać nie każdy posiada pieniądze. Ale każdy ma inne bogactwo. Bogactwo modlitwy! To pierwsza, a dla nas najważniejsza rzecz jaką możecie Państwo dla nas zrobić. Poświęcenie swojego cennego czasu i zanurzenie się w modlitwie za nasze Dzieło. Pomoc Kościołowi w Potrzebie potrzebuje tego najbardziej.
Drugim krokiem jest pomoc informacyjna, a więc przekazywanie informacji na nasz temat wszystkim bliskim osobom. W tym celu proponujemy zamówienie naszego bezpłatnego Biuletynu, który ukazuje się regularnie od kilkudziesięciu lat we wszystkich niemal zakątkach świata, a od 2006 roku także i w Polsce. W nim umieszczamy najważniejsze i aktualne informacje o tym, czym się zajmujemy, jakie są nasze priorytety, komu pomagamy i komu służymy. Informacja i upowszechnianie naszej organizacji w Polsce może wydać wiele owocu w postaci wspaniałej współpracy. Opowiedzcie Państwo o nas swojemu proboszczowi, księżom i siostrom z parafii. Na pewno o nas słyszeli!
Jeżeli macie Państwo taką możliwość prosimy również ludzi dobrej woli o wsparcie naszego dzieła. Dzięki wsparciu 700 tysięcy przyjaciół i darczyńców na całym świecie możemy wesprzeć rocznie 7000 tysięcy projektów dla potrzebujących i cierpiących chrześcijan.
Mogą Państwo wspomóc nasze projekty darowizną na konto:
Pomoc Kościołowi w Potrzebie | ul. Wiertnicza 142, 02- 952 Warszawa, Tel./Fax: +48 22 845 17 09 | ING Bank Śląski o/ Warszawa 31 1050 1025 1000 0022 8674 7759